021-28428714 info@metal-deck.ir شنبه تا پنج شنبه 8 الی 17

سقف عرشه فولادی

سقف عرشه فولادی تکنولوژی پیشرفته و کارآمد به همراه تکنیک‌های نوین برای ساخت طبق استانداردهای بین المللی امروزه در دنیا احداث ساختمان و سازه‌های زیربنایی با سرعت زیادی در حال انجام است. استفاده از مصالح قدیمي‌و روش‌های سنتی ساخت دیگر جوابگوی سرعت مورد نظر و نیازهای طراحی نمي‌باشد. از این رو استفاده از سقف عرشه فولادی و کارا به همراه تکنیک‌های نوین در ساخت و ساز امر اجتناب ناپذیری محسوب مي‌شود.

● سقف طبقات با روش های کاملاً فنی و مهندسی برای انواع ساختمان با کاربری های گوناگون:

1. سقف عرشه فولادی برای سازه‌های صنعتی پیش ساخته سبک یا خشک مدرن، تکنولوژی سازه‌های LGS ، PBS ، CSF LSF, با صفحات سیمانی سبک

2. سقف برای سازه‌های اسکلت فلزی سبک و سنگین (مدرن، سنتی، صنعتی و نیمه صنعتی) با بتن سبک دانه سازه ای

3. سقف برای سازه های اسکلت بتنی با حذف قالب بندی، تیرچه، بلوک و کاهش حجم بتن سقف.

● سقف عرشه فولادی با ورق های گالوانیزه ذوزنقه ای شکل آجدار بدون اجراي قالب بندی و میلگرد با سرعت بیشتر و هزینه کمتر نسبت به سایر سقف ها.

● سقف از ورق های گالوانیزه ي پروفيل شده ایست كه به شكل ذوزنقه ای آجدار فرم داده شده و این ورق ها به عنوان قالب و میلگرد اصلی در سقف باقی می ماند

● ورق‌ با لوازم نصب و برشگیرهای مخصوص و گالوانیزه بر روی تیرها و پل های فلزی با میخ‌های فولادی مخصوص (هیلتی) پرچ می شود و سپس بتون ریزی روی آن انجام می شود.

● ورق های پروفیل شده برای انواع دهانه های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار گرفته و تا دهنه 3 متر بدون تیر فرعی و تا دهنه 6 متر با یک تیر فرعی در وسط دهنه استفاده می شود.

● وزن بار بتن این سقف با 7 سانتی متر ضخامت حجم از بتون سبک دانه سازه ای ، معادل 120 کیلوگرم و بتون معمولی 160 کیلوگرم بر متر مربع می باشد

● وزن سقف  از سایر سقف های معمول مثل دال بتونی، کامپوزیت، تیرچه بلوک حدود 30 تا 60 درصد کمتر می باشد،( بسته به نوع بتن سبک یا معمولی ).

● وزن کمتر سقف عرشه فولادی  باعث وزن کمتر سازه شده و اسکلت و فونداسیون ساختمان سبکتر خواهد شد.

● لرزش در سقف به میزان قابل توجهی به نسبت سقف های مشابه کمتر می باشد.

● سرعت اجرای سقف تا دوازده برابر بیشتر از سقف های معمول مثل دال بتونی، کامپوزیت و تیرچه بلوک می باشد، (در یک سطح مشابه).

● زمان اجرای سقف در یک سطح مشابه یک روز و سایر سقفهای معمول و سنتی در مدت 12 روز می باشد.

● نصب ورق بدون جوشکاری و فقط با میخ های فولادی، هیلتی مطابق با استاندارد بین المللی و اصول فنی و مهندسي مي‌باشد .

● در این سیستم امکان اجرای سقف و بتن ریزی در کلیه طبقات ساختمانهای چند طبقه در یک زمان قابل انجام می باشد.

● مورد تائید مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت مسکن.

  • در مورد اجرای سقف باید از پیمانکار  باتجربه استفاده گردد .اجرا کننده سقف  یا همان شرکت  باید از دانش فنی کافی برخوردار باشد تا علاوه بر اجرای اصولی بتواند با بهینه سازی اقتصادی از نظر قیمت ورق عرشه فولادی ،قیمت گلمیخ،وحتی تولید  بتواند مناسبترین متریال با قیمت مناسب در اختیار سازندگان محترم قرار دهد.
  • شرکت عرش سازان سام دک پیمانکار و مجری سقف عرشه فولادی اماده ارائه خدمات برتر در زمینه اجرای سقف عرشه فولادی،تولید ورق عرشه فولادی،فروش ورق عرشه فولادی،تولید و فروش گلمیخ،ومناسبترین قیمت سقف عرشه فولادی در خدمت شما عزیزان در صنعت ساختمانسازی می باشد.
  • تولید کننده و مجری سقف عرشه فولادی09123821932
  • اجرای سقف عرشه فولادی